
Відеокамера DS-2CE56H1T-VPIT3Z Hikvision 5Mp f=2.8-12mm (00000001336)
2 145 ₴
- В наявності
- Код: 00000001336
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5.0 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: 1/3" CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 27.7 °-86.8 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 40 метрів, IP67, DC 12В / 4.5Вт, ф145.2х124.1 мм, 1600г 5.0 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: 1/3" CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 27.7 °-86.8 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; інтерфейси: 1-BNC TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 40 метрів, IP67, DC 12В / 4.5Вт, ф145.2х124.1 мм, 1600г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 1600 |
| Тип | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | BLC, AGC, день/ніч (ICR), OSD-меню, DNR |
| Діапазон робочих температур | -40° C - +60° C |
| Живлення | Від мережі |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кут огляду по вертикалі | 27.7°-86.8 |
| Кут огляду по горизонталі | 27.7°-86.8 |
| Кути огляду | 27.7 ° -86.8 ° |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 2592 x 1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 145.2 х 145.2 х 124.1 |
| Розміри, мм | Φ145.2 × 124.1 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 |
| Частота запису | 20fps |
| Частота кадрів (головний потік) | 2592 x 1944 @ 20fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴

