2 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: CMOS image sensor; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13,5 мм (кут огляду 102 °-31 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS; ІЧ підсвічування 70 метрів, IP67, IK10. DC 12В ± 25% / 7.7 Вт, 84,5 х 92 х 255,1 мм, 830г 2 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: CMOS image sensor; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13,5 мм (кут огляду 102 °-31 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS; ІЧ підсвічування 70 метрів, IP67, IK10. DC 12В ± 25% / 7.7 Вт, 84,5 х 92 х 255,1 мм, 830г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 830г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування фокусом | автоматичне |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | 102 ° - 31 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | <7.7W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 84.5 мм × 92 мм × 255.1 мм |
| Розміри, мм | 84.5 × 92 × 255.1 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴


