2Мп відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.001 лк / F1 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду: 98 ° х51 ° х115 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 3D \ 2D-DNR; видиме підсвічування 20 метрів; IP67; DC 12В/2.4Вт, 85x77 мм, 320 г 2Мп відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.001 лк / F1 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду: 98 ° х51 ° х115 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 3D \ 2D-DNR; видиме підсвічування 20 метрів; IP67; DC 12В/2.4Вт, 85x77 мм, 320 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Баланс білого | авто/ручний |
| Вага | 320 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 2.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ 85 × 77 мм |
| Розміри, мм | Φ 85 × 77 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴


