2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, WDR (120dB), 3D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.6Вт, ф85х70 мм, 127г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, WDR (120dB), 3D-DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.6Вт, ф85х70 мм, 127г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 127 г |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 106˚ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR (1-9 рівнів) |
| Підтримка роздільної здатності | 1920х1080 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Низький / середній / високий |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф 85,8 х 70 мм |
| Розміри, мм | Ф 85,8 х 70 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P (1-25 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴


