4 Мп IP з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 лк / F2.0 ( AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП - 20 кадрів / c, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120dB), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67; DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af); Ф 110х85 мм, 320г 4 Мп IP з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 лк / F2.0 ( AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП - 20 кадрів / c, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120dB), 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67; DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af); Ф 110х85 мм, 320г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 320 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC, 0.4 A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98.0°, В: 53.1°, Д; 114.7° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP™, SMTP, SNMP, IGM |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контраст, різкість, АРУ, баланс білого регулюється |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5-6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обгорт: 0° - 360° |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 110 × 85.3 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 × 85.3 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP™, SMTP, SNMP, IGM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | рух, зміна сцени |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 — 20 к/с, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 559 ₴


