4 Мп IP з LED підсвічуванням; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.001лк / F1.0 ( AGC увімк); Запис: 2560 × 1440 - 20 кадрів / c, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, HLC, ROI, AGC; LED підсвічування до 30 м; IP67; DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af); Ф110х101 мм, 350г 4 Мп IP з LED підсвічуванням; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.001лк / F1.0 ( AGC увімк); Запис: 2560 × 1440 - 20 кадрів / c, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, HLC, ROI, AGC; LED підсвічування до 30 м; IP67; DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af); Ф110х101 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 ВDC ± 25%, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г:102°, В: 54°, Д: 121° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bo |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 мбіт/с |
| Метод зберігання | FTP/NAS |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, наихил: 0° -75°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 110 × 101 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 × 101 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bo |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 242 ₴


