2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 86 °); Чутливість: 0.028 лк / F2.0, 0 лк з ІЧ; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30м; IP66; DC 12В / 4Вт, PoE (802.3af); 67х66х177 мм, 270 г 2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 86 °); Чутливість: 0.028 лк / F2.0, 0 лк з ІЧ; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30м; IP66; DC 12В / 4Вт, PoE (802.3af); 67х66х177 мм, 270 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх (вбудований мікрофон), монозвук |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 270 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP, повідомлення центру спостереження, відправка електронної пошти |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP66 |
| Кнопка скидання | Скидання через веб-браузер і клієнтське програмне забезпечення |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 86°; В: 46°; Д: 102° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським ПЗ |
| Потужність споживання | DC 12 В: 0,3 А, 3.6 Вт; PoE: (802.3af, 36-57 В), 0.2A - 0.1A, max. 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 67х66х177 мм |
| Розміри, мм | 67х66х177 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, незаконний доступ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


