2 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 96 ° -36 °); Чутливість: 0.005 лк / F1.6 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 50 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67; DC 12В / 13Вт, PoE (802.3af); Ф 105х244 мм, 1 кг 2 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 96 ° -36 °); Чутливість: 0.005 лк / F1.6 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, ROI, AGC; ІЧ підсвічування до 50 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67; DC 12В / 13Вт, PoE (802.3af); Ф 105х244 мм, 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | 12В DC, 0.9 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 96°~36°, В: 51°~20°, Д: 113°~42° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30°C~+60° |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 105 × 244 мм |
| Розміри, мм | Ø 105 × 244 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, тривога саботажу відео, виняток |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC вкл), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 043 ₴


