2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Колір: 0,01 люкс (F2.0, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67; DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af); 68х66х177 мм, 270 г 2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Колір: 0,01 люкс (F2.0, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67; DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af); 68х66х177 мм, 270 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 270 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC, 0.4 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | Г: 112.1°, В: 60.0°, Д: 132.2° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Розміри | 178 × 66 × 68 мм |
| Розміри, мм | 178 × 66 × 68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


