3 Мп IP відеокамера; Матриця: 1/3" progressive scan CMOS; Стиснення: H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 87 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Запис : 3Мп - 20к / с, 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, POE (802.3af ), 69.1x66x172.7 мм 3 Мп IP відеокамера; Матриця: 1/3" progressive scan CMOS; Стиснення: H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 87 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Запис : 3Мп - 20к / с, 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), BLC, 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, DC 12В / 5Вт, POE (802.3af ), 69.1x66x172.7 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | Цифровий WDR |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 500г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to16 Mbps |
| Відеокодек | H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12VDC ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 87 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Яскравість, насиченість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 W / 6.5 W (PoE) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2304x1296, 1920x1080, 1280x720, 640x360, 352x288 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр з автоматичним перемикачем |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 69.1мм × 66 мм × 172.7мм |
| Розміри, мм | 69.1 × 66 × 172.7 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 20fps @ (2304 × тисячу двісті дев'яносто шість), 25fps @ (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25fps @ (640 × 360, 352 × 288) |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 364 ₴


