2 Мп відеокамера з ІЧ; Матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 115 °); Чутливість: 0.01 Люкс / (F1. 2, AGC увімк), 0.028 Люкс / (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; DC 12В, PoE (802.3af); Ф111 x 82.4 мм, 400 г 2 Мп відеокамера з ІЧ; Матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2,8 мм (кут огляду 115 °); Чутливість: 0.01 Люкс / (F1. 2, AGC увімк), 0.028 Люкс / (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67, IK10; DC 12В, PoE (802.3af); Ф111 x 82.4 мм, 400 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 114 °, Вертикальний: 62 °, Діагональ: 135 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø111 × 82.4 мм |
| Розміри, мм | Ø111 × 82.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 кадрів / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 32 Кбіт / с ~ 8 Мбіт / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴


