2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-34 °); чутливість: 0.01 лк (F1.2, AGC увімк), 0.018 лк (F1.6, AGC увімк); Запис: 1920x1080, 1280х960, 1280х720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67, IK10; DC 12В ± 25% / 12 Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф141 х 100 мм, 830 г 2 Мп з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-34 °); чутливість: 0.01 лк (F1.2, AGC увімк), 0.018 лк (F1.6, AGC увімк); Запис: 1920x1080, 1280х960, 1280х720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67, IK10; DC 12В ± 25% / 12 Вт, PoE (802.3af, class 3); Ф141 х 100 мм, 830 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 830 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування фокусом | автоматичне |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 98°~34°, В: 52°~19°, Д: 116°~40° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, Q |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | Micro SD до 128 Гб, ANR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IIE7 +, Chrome18-42, Firefox5.0 +, Safari5.02 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960) / 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR), Авто / за розкладом |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф141х100 мм |
| Розміри, мм | Ф141х100 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, Q |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴


