2 Мп варіофокальна купольна IP відеокамера. 1/2.7" progressive scan CMOS, H.264 / H.264+ / MJPEG / H.265 / H.265+, моторизований об'єктив f = 2.8-12мм (кут огляду 108 °-33 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2; 0.02 Люкс / F1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920х1080 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR). інтерфейси: Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 30 метрів, IP67; DC 12В / 10.5Вт, POE (802.3af), ф129х116 мм, 560г 2 Мп варіофокальна купольна IP відеокамера. 1/2.7" progressive scan CMOS, H.264 / H.264+ / MJPEG / H.265 / H.265+, моторизований об'єктив f = 2.8-12мм (кут огляду 108 °-33 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2; 0.02 Люкс / F1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920х1080 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR). інтерфейси: Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 30 метрів, IP67; DC 12В / 10.5Вт, POE (802.3af), ф129х116 мм, 560г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 560 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | H: 108.5 ° -33.2 °, V: 57.5 ° -18.8 °, D: 130 ° -38 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, Q |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD / SDHC / SDXC |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | DC 12В: 0,9 А, 10.5Вт; PoE: (802.3af, 36 В-57 В), 0.4A — 0.2 A, max. 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR), Авто / за розкладом / день / ніч |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф129x116 мм |
| Розміри, мм | Ф129x116 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, Q |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р, 720р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | VGA, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴



