
Відеокамера DS-2CD1027G0-L(C) Hikvision f=4mm (99-00006313)
3 735 ₴
- В наявності
- Код: 99-00006313
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна кольорова відеокамера DS-2CD1027G0-L забезпечує безперебійну трансляцію на місці своєї роботи, інтегрується з іншим обладнанням контролю, веде спостереження навіть уночі та має ще кілька корисних переваг. Наявність технології ColorVu, що застосовується в деяких продуктах бренду Hikvision, означає кольорову зйомку, що добре позначається на якості картинки. LED-підсвічування робить можливим якісне відеоспостереження за відсутності світла. Вбудований 3D-шумопридушення, висока роздільна здатність та сучасні кодеки гарантують чіткість зображення та комфортний перегляд. Камера має стильний дизайн та невеликі габарити. Для роботи в складних умовах, передбачено захист від холоду та спеки. Встановити пристрій можна на вулиці. Корпус із металу теж позначається на міцності. Компактна кольорова відеокамера DS-2CD1027G0-L забезпечує безперебійну трансляцію на місці своєї роботи, інтегрується з іншим обладнанням контролю, веде спостереження навіть уночі та має ще кілька корисних переваг. Наявність технології ColorVu, що застосовується в деяких продуктах бренду Hikvision, означає кольорову зйомку, що добре позначається на якості картинки. LED-підсвічування робить можливим якісне відеоспостереження за відсутності світла. Вбудований 3D-шумопридушення, висока роздільна здатність та сучасні кодеки гарантують чіткість зображення та комфортний перегляд. Камера має стильний дизайн та невеликі габарити. Для роботи в складних умовах, передбачено захист від холоду та спеки. Встановити пристрій можна на вулиці. Корпус із металу теж позначається на міцності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Інтерфейси | RJ-45, LAN |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.0 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 420 |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 53 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+/MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | ColorVu, LED-підсвітка, 3D-DNR, DWDR, PoE (802.3af), ONVIF, FTP, iVMS-4200, Hik-Connect |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 46 |
| Кут огляду по горизонталі | 83 |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 46°; Д: 97° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP |
| Нахил | 0° - 90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 77 х 77 х 165 |
| Розміри, мм | Ø77 / 165 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 4 |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴

