2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 109 °); Чутливість: 0.005 лк; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: IVS, WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67; DC 12В ± 25% / 6.5Вт, PoE (802.3af, class 3); Φ115 × 82 мм, 400 г 2 Мп ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 109 °); Чутливість: 0.005 лк; Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: IVS, WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67; DC 12В ± 25% / 6.5Вт, PoE (802.3af, class 3); Φ115 × 82 мм, 400 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 400 г |
| Вага в упаковці | 400 г |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | IVS, WDR, 3D DNR, BLC, ICR, PoE |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60° |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 58° |
| Кут огляду по горизонталі | 109° |
| Кути огляду | Г 109°, В 58°, Д 130° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP/NAS |
| Нахил | 0°-75° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-355° |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -355° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -30°C~+60° |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080,1280x960,1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 115 х 115 х 82 мм |
| Розміри, мм | Ø 115 / 82 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 681 ₴


