2 Мп IP відеокамера EXIR з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 107 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.028 Люкс / F2.0; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920 х 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів; Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n; робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; DC 12В / 5Вт, PoE, 102х65х32 мм, 120 г 2 Мп IP відеокамера EXIR з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 107 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.028 Люкс / F2.0; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1920 х 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 метрів; Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n; робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; DC 12В / 5Вт, PoE, 102х65х32 мм, 120 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | Кут огляду: горизонтальний: 90 °, вертикальний: 80 °, дальність дії: 10 м |
| PoE | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Баланс білого | підтримується |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, фільтр IP-адрес, водяні знаки, шифрування HTTPS, базова і дайджест- |
| Вага | 120 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / NAS / карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправка електронної |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 132°; В: 77°; D: 153° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ-45 (10М / 100М) |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 256 ГБ |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11 b / g / n, 2,4 ГГц - 2,4835 ГГц, ширина смуги каналу 20 МГц, 11b: 11Mбіт / с, 11g: 54Mбіт |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720), VGA (640x480) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 102х65х32 мм |
| Розміри, мм | 102х65х32 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920х1080, 1280х720 — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640х360 — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 902 ₴



