2 МП Wi-Fi IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 25 кадрів / с; інтерфейси: Wi-Fi, аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), cлот пам'яті: SD / SDHC / SDXC до 64Гб; Функції: відео аналітика, DWDR, 3D-DNR, BLC; ІЧ-підсвічування до 10м; IP67, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф111x82 мм, 500г. 2 МП Wi-Fi IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 25 кадрів / с; інтерфейси: Wi-Fi, аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), cлот пам'яті: SD / SDHC / SDXC до 64Гб; Функції: відео аналітика, DWDR, 3D-DNR, BLC; ІЧ-підсвічування до 10м; IP67, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф111x82 мм, 500г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flip | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| WDR | Цифровий WDR |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-160Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | Г.711 / Г.722.1 / Г.726 / МП2Л2 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх. \ 1вих. |
| Безпека | Скидання одним натисканням, Flash-захист, подвійний потік, дзеркало, захист пароля |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 500гр. |
| Відеобітрейт | 32 Kbps ~ 8 Mbps |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 106 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC до 128GB |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність регулюються клієнтським ПЗ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x080, 1280x960, 1280x720 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 355 °, Нахил: 0 ° - 75 °, Обертання: 0-355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | ON / OFF |
| Режим день/ніч | авто |
| Робоча вологість | 95% і менше (без конденсату) |
| Робоча температура | -30 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ111x82 |
| Розміри, мм | Φ111x82 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення вторгнення, виявлення перетину лінії, виявлення руху, Динамічний аналіз, Тривога підробки, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080, 280x960, 1280x720, 704x576, 640x480 - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с до 1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 505 ₴


