2 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 99.6 °-35 °); Колір: 0,01 люкс (F1.2, AGC увімк), 0,028 люкс (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; MicroSD карта до 128 Гб; Аудіо 1вх / 1вих, тривога 2 вх / 2вих, відео вихід: CVBS; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ 30 м; IP67, IK10; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af); Ф153 х 112 мм, 880 г 2 Мп IP варіофокальна; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 99.6 °-35 °); Колір: 0,01 люкс (F1.2, AGC увімк), 0,028 люкс (F2.0, AGC увімк); Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к / с; Аудіо 1вх / 1вих, тривога 2 вх / 2вих, відео вихід: CVBS; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ 30 м; MicroSD карта до 128 Гб; IP67, IK10; DC 12В ± 25% / 6Вт, PoE (802.3af); Ф153 х 112 мм, 880 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вих |
| Вага | 880 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с ~ 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Відеоінтерфейси | CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 99,6°-35°; В: 53,5°-20°; Д: 118,6°-40,2° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | microSD-карта 128 Гб, NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | DC: 6 Вт, PoE: (802.3af, 36 В-57 В), 0.3 A — 0.1 A, макс: 8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - + 355 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 355 ° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф 153 х 112 мм |
| Розміри, мм | Ф 153 х 112 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 2 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 455 ₴



