4 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/3 "CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264 + / H.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 104 °); Чутливість: 0.005 лк / F1. 2 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1 вх / 1вих), вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 256 Гб; DC 12В, PoE (802.3af), Ф110х57 мм, 380 г 4 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/3 "CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264 + / H.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 104 °); Чутливість: 0.005 лк / F1. 2 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1 вх / 1вих), вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 256 Гб; DC 12В, PoE (802.3af), Ф110х57 мм, 380 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих, вбудований мікрофон |
| Вага | 380 г |
| Виявлення об'єкта | 64 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Відстань фокусування | 1.4 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 104°, В: 55°, Д: 123° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 - 30 °, нахил: 0 ° - 75°, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø 110 × 57.4 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 × 57.4 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 421 ₴


