4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.018 лк / F1.6 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф127х96 мм, 635г 4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.018 лк / F1.6 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф127х96 мм, 635г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 635 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 103°, В: 58°, Д: 123° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD карта до 128 ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ127x96 мм |
| Розміри, мм | Φ127x96 |
| Світлочутливість | 0.018 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280x720, 640x480, 640x360, 320x240 - 25 к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640x480, 640x360, 320x240 — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 985 ₴


