6 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/2.9" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 78 °); 0.01 лк / F1.2 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 2560х1440 - 25 к / с, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D- DNR, ROI, AGC, HLC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 м, micro SD до 128Гб; IP67; DC 12В / 6-7.5Вт, PoE (802.3af); Ф70х155 мм, 410г 6 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/2.9" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 78 °); 0.01 лк / F1.2 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 2560х1440 - 25 к / с, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D- DNR, ROI, AGC, HLC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 м, micro SD до 128Гб; IP67; DC 12В / 6-7.5Вт, PoE (802.3af); Ф70х155 мм, 410г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 410г |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | фіксований |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 78°, В: 50°, Д: 97° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 3072x2048, 3072x1728, 2944x1656, 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | Φ70×155 мм |
| Розміри, мм | Φ70×155 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3072 × 2048, 3072 × 1728, 2944 × 1656 20 к/с, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к\с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к\с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 173 ₴


