8 Мп IP AcuSense; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 87 °); Колір: 0,005 люкс (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 3840 × 2160 - 20 к / с, 3200 × 1800, 2688 × +1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: Детектор осіб, відео аналітика, WDR 120дБ, 3D-DNR, ROI, AGC, HLC, BLC; ІЧ підсвічування до 40 м; micro SD до 256 Гб; IP67; DC 12В / 7.2Вт, PoE (802.3af); Ф 70х162 мм, 495 г 8 Мп IP AcuSense; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 87 °); Колір: 0,005 люкс (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 3840 × 2160 - 20 к / с, 3200 × 1800, 2688 × +1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: Детектор осіб, відео аналітика, WDR 120дБ, 3D-DNR, ROI, AGC, HLC, BLC; ІЧ підсвічування до 40 м; micro SD до 256 Гб; IP67; DC 12В / 7.2Вт, PoE (802.3af); Ф 70х162 мм, 495 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 11 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 485 г |
| Виявлення об'єкта | 108 м |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 87°, В: 46°, Д: 105° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30°C~+60° |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ø 70 × 162 мм |
| Розміри, мм | Ø 70 × 162 |
| Розпізнавання об'єкта | 22 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 43 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с; 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 448 ₴


