4 Мп ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); 0.01 лк / (F1.2 , AGC увімк), 0.018 лк / (F1.6, AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 2688 х 1520, 2304 х 1296, 1920 x 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; IK10; DC 12В 7.5Вт, PoE (802.3af); Ф111х82.4 мм, 610 г 4 Мп ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); 0.01 лк / (F1.2 , AGC увімк), 0.018 лк / (F1.6, AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 2688 х 1520, 2304 х 1296, 1920 x 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 30 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; IP67; IK10; DC 12В 7.5Вт, PoE (802.3af); Ф111х82.4 мм, 610 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 610г |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264/H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування фокусом | фіксований |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 103°, В: 58°, Д: 123° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Підтримка роздільної здатності | 2688x1520, 2560x1440, 2304x1296, 1920x1080, 1280 × 720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ111×83 мм |
| Розміри, мм | Φ111×83 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴


