4МП IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; матриця 1/3"; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.005 лк / F1 .6, 0 лк з ІЧ; Запис: (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) - 25 кадрів / с; аудіо 1 вх/вих; тревога 1 вх/вих; інтерфейси: cлот пам'яті: SD / SDHC / SDXC до 256Гб; Функції: відео аналітика 3D-DNR, HLC, BLC; ІЧ-підсвічування до 30м; IP67, IK10, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф110x85 мм, 530г 4МП IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; матриця 1/3"; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 +; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.005 лк / F1 .6, 0 лк з ІЧ; Запис: (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) - 25 кадрів / с; аудіо 1 вх/вих; тревога 1 вх/вих; інтерфейси: cлот пам'яті: SD / SDHC / SDXC до 256Гб; Функції: відео аналітика 3D-DNR, HLC, BLC; ІЧ-підсвічування до 30м; IP67, IK10, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф110x85 мм, 530г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F 1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, фільтр IP-адрес, Журнал аудиту безпеки, базова і |
| Вага | 530 г |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø111 × 85 мм |
| Розміри, мм | Ø111 × 85 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 879 ₴


