4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.005 лк / F1.6 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф127х96 мм, 600г 4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.005 лк / F1.6 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; ІЧ підсвічування до 30 м. micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); Ф127х96 мм, 600г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| SVC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, фільтр IP-адрес, Журнал аудиту безпеки, базова і |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 600 г |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | MicroSD / SDHC / SDXC карта (256 Гб), and NAS (NFS, SMB / CIFS), (ANR) |
| Налаштування зображення | обертання, віддзеркалення, маска, яскравість, насичення, контрастність, різкість, баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Режим день/ніч | ICR фільтр |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø127 × 96 мм |
| Розміри, мм | Ø127 × 96 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 201 ₴


