4 Мп IP відеокамера EXIR; 1/3" Progressive Scan CMOS; H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; f = 4 мм (кут огляду 78 °); 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; 2688x1520 - 25 к / с; WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 м.Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 102,8 х 65,2 х 32,6 мм, 128 г 4 Мп IP відеокамера EXIR; 1/3" Progressive Scan CMOS; H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; f = 4 мм (кут огляду 78 °); 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ; 2688x1520 - 25 к / с; WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 м.Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 7Вт, PoE, 102,8 х 65,2 х 32,6 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-160Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 0,128 кг |
| Відеобітрейт | 256 Kбит / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 78 °, Вертикальний: 42 °, Діагональ: 93 ° |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | (2688x1520) / (2560x1440) / (2304x1296) / 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10 ° C - + 40 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 102,8 х 65,2 х 32,6 мм |
| Розміри, мм | 102,8 х 65,2 х 32,6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1920 x 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1 / 3-1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 184 ₴


