6 Мп IP відеокамера Hikvision з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0.028 Люкс / F2.0 (AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 4МП, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відеоаналітика, WDR, 3D-DNR, ROI; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 м; micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); 102х65х32 мм, 128 г 6 Мп IP відеокамера Hikvision з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0.028 Люкс / F2.0 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 3072x2048 - 20 к / с, 4МП, 1080р, 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відеоаналітика, WDR, 3D-DNR, ROI; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 10 м; micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В / 6Вт, PoE (802.3af); 102х65х32 мм, 128 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-160Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік, монозвук |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 128 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Співвідношення сигнал/шум | Авто / вручну |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 97 °; V: 67 °; D: 121 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | micro SD до 128 Гб |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10М / 100М) |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD / SDHC / SDXC |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | DC 12 В: 0.5 А, 6 Вт; PoE: (802.3af, 36-57 В), 0.2A - 0.1A, max. 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 3072x2048, 3072х1728, 2944х1656, 2560х1440, 1920х1080, 1280х720, 640х480, 640х360, 352х288, 320х240 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10 ° C - + 40 ° C |
| Роздільна здатність | 6 Мп |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | 102x65x32 мм |
| Розміри, мм | 102x65x32 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3072x2048, 3072х1728, 2944х1656 — 20 к/с, 2560х1440, 1920х1080, 1280х720 — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280х720, 640х480, 640х360, 352х288 — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640х480, 640х360, 352х288 — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с-1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 516 ₴


