4 Мп IP з Wi-Fi; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 78 °); 0.018 лк / F1.6 (AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), BLC, HLC, 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (2вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих); ІЧ-підсвічування до 10 м. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central; micro SD до 128Гб; DC 12В, PoE (802.3af), Ф120х67 мм, 400 г 4 Мп IP з Wi-Fi; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 78 °); 0.018 лк / F1.6 (AGC увімк); 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП / 3МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), BLC, HLC, 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (2вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих); ІЧ-підсвічування до 10 м. Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central; micro SD до 128Гб; DC 12В, PoE (802.3af), Ф120х67 мм, 400 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-192Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1/G711ulaw/G711alaw/G726/MP2L2/PCM |
| Аудіоінтерфейси | 2 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 78°, В: 42°, Д: 93° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | ANR, Micro SD карта до 128 ГБ, NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2688х1520), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), V |
| Регулювання по осях | поворот: -30° - 30°, нахил: 0° - 75°, обгорт: 0° - 360° |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ120x67 мм |
| Розміри, мм | Φ120x67 |
| Світлочутливість | 0.018 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 087 ₴


