4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); 0.018 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 2688x1520, 2304x1296, 1920 x 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); Вбудований мікрофон; Wi-Fi; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central; ІЧ підсвічування до 10 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; DC 12В / 8.5Вт, PoE, Ф 120 х 67 мм, 400 г 4 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); 0.018 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 2688x1520, 2304x1296, 1920 x 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); Вбудований мікрофон; Wi-Fi; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central; ІЧ підсвічування до 10 м. Слот пам'яті: micro SD до 128Гб; DC 12В / 8.5Вт, PoE, Ф 120 х 67 мм, 400 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-192Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1/G711ulaw/G711alaw/G726/MP2L2/PCM |
| Аудіоінтерфейси | 2 вх / 1 вих, 1 вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 55°, Д: 114° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD 128 Гб |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688x1520, 2304x1296, 1920 x 1080, 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Φ120 ×67 мм |
| Розміри, мм | Φ120 ×67 |
| Світлочутливість | 0.018 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688x1520, 2304x1296, 1920 x 1080 - 25 кадрів / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 087 ₴


