6 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8-12 мм (кут огляду 88 °-27 °); Чутливість: 0.01 Люкс/F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс із ІЧ; Запис: 3072x2048 – 20 к/с, 3МП, 1080р, 720р – 25 кадрів/с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 50 м; micro SD/SDHC/SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В/14.5Вт, PoE (802.3af); Ф 105х298 мм, 1285г 6 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8-12 мм (кут огляду 88 °-27 °); Чутливість: 0.01 Люкс/F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс із ІЧ; Запис: 3072x2048 – 20 к/с, 3МП, 1080р, 720р – 25 кадрів/с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI; ІЧ підсвічування до 50 м; micro SD/SDHC/SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В/14.5Вт, PoE (802.3af); Ф 105х298 мм, 1285г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Аудіокомпресія | Г.711 / Г.722.1 / Г.726 / МП2Л2 / ПКМ / МП3 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вих |
| Вага | 1.3 кг |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 88 ° -27 °, Вертикальний: 56 ° -18 °, Діагональ: 110 ° -33 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome31.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 6MП (3072x2048), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 3MП (2048x1536), 2МП (1920x1080) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 6 Мп |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Розміри | Φ105×298мм |
| Розміри, мм | Φ105×298 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K — 20 к/с, 5 Мп — 20 к/с, 4 МП — 25 к/с, 3 Мп — 25 к/с, 1080р — 25к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720 - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 375 ₴


