8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 105 °-34.5 °); чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0.018 / F1.6 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8Мп - 12.5 к / с; Функції: Детектор осіб, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, HLC, BLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка Reset; ІЧ підсвічування до 50 метрів; IP67; DC 12В, PoE (802.3at); ф 105х298 мм, 1335г 8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 105 °-34.5 °); чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0.018 / F1.6 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8Мп - 12.5 к / с; Функції: Детектор осіб, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, HLC, BLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка Reset; ІЧ підсвічування до 50 метрів; IP67; DC 12В, PoE (802.3at); ф 105х298 мм, 1335г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 3D DNR |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с |
| Аудіокомпресія | Г722.1 / Г.711 / Г726 / МП2Л2 / ПКМ / МП3 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1вих |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-TLS 1.2, EAP-LEAP, EAP |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 11 335 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Відеоінтерфейси | 1Vp-p композитний вихід (75Ω) (тільки для регулювання) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Живлення | DC 12 В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування фокусом | Авто |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | H: 105 ° -34.5 °; V: 55 ° -19 °; D: 125 ° -40 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 14.5 Вт |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 6MП (3072x2048), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -355 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад / По тривозі |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Φ105мм × 298мм |
| Розміри, мм | Φ105 × 298 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K — 12 к/с, 5 Мп — 20 к/с, 4 МП — 20 к/с, 3 Мп — 25 к/с, 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р — 25 к/с, D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 224 ₴


