4 Мп ІЧ; 1/3" CMOS; H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+; f = 2,8-12 мм (кут огляду 95 °-29 °); 0.005 лк / (F1.2, AGC вкл); 0 лк з ІЧ; Запис: 2688 x 1520, 1920 x 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, BLC, HLC, 3D DNR, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 40 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67, IK10; DC 12В / 10 Вт, PoE (802.3af); Ф 153.3 x 111.6 мм, 880 г 4 Мп ІЧ; 1/3" CMOS; H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+; f = 2,8-12 мм (кут огляду 95 °-29 °); 0.005 лк / (F1.2, AGC вкл); 0 лк з ІЧ; Запис: 2688 x 1520, 1920 x 1080 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, BLC, HLC, 3D DNR, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 40 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67, IK10; DC 12В / 10 Вт, PoE (802.3af); Ф 153.3 x 111.6 мм, 880 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| SVC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6-20 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіокомпресія | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, фільтр IP-адрес, Журнал аудиту безпеки, базова і |
| Вага | 880 г |
| Виявлення об'єкта | 64-200 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 95.8° -29.2°; В: 50.6° - 16.4°; Д: 114.6° - 33.4° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркало, маска конфіденційності, насиченість, яскравість, контраст, різкість, посилення,ББ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° - 355° |
| Режим день/ніч | ICR фільтр |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø153.3 × 111.6 мм |
| Розміри, мм | Ø153.3 × 111.6 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 40 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 25-79 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 150 ₴


