2 Мп AcuSense ; Матриця: 1/2.8" CMOS; стиснення: H.265/H.264/H.264+/H.265+; Об’єктив: f=4 мм (кут огляду 87°); чутливість: 0.005 лк/(F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвітка до 60 м; Слот пам’яті: micro SD до 256 Гб; IP67; DC 12В/8.5Вт, PoE (802.3af); -30 °C - 60 °C; Ф 105 х 293 мм, 1 кг 2 Мп AcuSense ; Матриця: 1/2.8" CMOS; стиснення: H.265/H.264/H.264+/H.265+; Об’єктив: f=4 мм (кут огляду 87°); чутливість: 0.005 лк/(F1.6, AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с; Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвітка до 60 м; Слот пам’яті: micro SD до 256 Гб; IP67; DC 12В/8.5Вт, PoE (802.3af); -30 °C - 60 °C; Ф 105 х 293 мм, 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1 кг |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 87°, В: 46°, Д: 104° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø105 × 293 мм |
| Розміри, мм | Ø105 × 293 |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 805 ₴


