8 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований о'ектів: f = 2.8-12 мм (кут огляду 108 °-30 °); Колір : 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 3840 × 2160 - 20 к / с, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 до / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), слот micro SD до 256Гб; ІЧ підсвічування до 40 м. IP67; IK10; DC 12В ± 25% / 12.5 Вт, PoE (802.3af); Ф153х112 мм, 855 г 8 Мп IP AcuSense; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований о'ектів: f = 2.8-12 мм (кут огляду 108 °-30 °); Колір : 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ; Запис: 3840 × 2160 - 20 к / с, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 до / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), слот micro SD до 256Гб; ІЧ підсвічування до 40 м. IP67; IK10; DC 12В ± 25% / 12.5 Вт, PoE (802.3af); Ф153х112 мм, 855 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 9 - 29 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 855 г |
| Виявлення об'єкта | 97 - 290 м |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 108° - 30°, В: 56° - 17°, Д: 131° - 35° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD карта до 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | E 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, наихил: 0° -75°, обгорт: 0° -355° |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ø 153 × 112 мм |
| Розміри, мм | Ø 153 × 112 |
| Розпізнавання об'єкта | 19 - 58 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 38 - 115 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 365 ₴


