2 Мп IP; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108 °); Чутливість: 0.005 лк / F1. 2 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 50 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, IK10; DC 12В / 5Вт, POE (802.3af), ф111x82 мм, 500 г 2 Мп IP; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108 °); Чутливість: 0.005 лк / F1. 2 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 50 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120 дБ), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, IK10; DC 12В / 5Вт, POE (802.3af), ф111x82 мм, 500 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 500г |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 108° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Мережеві інтерфейси | 1х RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | E8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °, нахил: 0 ° ~ 75 °, обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча температура | -30°C ~ +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ111х82 мм |
| Розміри, мм | Φ111х82 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт мережі | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, сигналізація про фальсифікацію відео, виняток (мережа відключена, конфлікт IP-адреси |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р / 720р - 50к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080р / 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1, VGA, CIF - 25к/c |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 265 ₴


