4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.7" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 1.68 мм (кут огляду 180 °); Чутливість: 0.028 лк / F2.0 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП / 3Мп / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 10 м; Мікро SD до 256Гб; DC 12В / 6Вт; монтаж в приміщенні; PoE (802.3af), ф127x104 мм 4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.7" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 1.68 мм (кут огляду 180 °); Чутливість: 0.028 лк / F2.0 (AGC увімк), 0 лк з ІЧ; Запис: 4МП / 3Мп / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 10 м; Мікро SD до 256Гб; DC 12В / 6Вт; монтаж в приміщенні; PoE (802.3af), ф127x104 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 520 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 180 °; V: 101 °; D: 180 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD до 256Гб |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 80 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560х1440), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), V |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф 127 х 104 мм |
| Розміри, мм | Ф 127 х 104 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 80 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 1.68 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП — 25 к/с, 3Мп — 25к/с, 1080р/720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 488 ₴


