5 Мп міні-купольна мережева відеокамера Hikvision; Матриця: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.028 Люкс / F2.0; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2944х1656 - 20 к / с, 2560х1440, 1920 x 1080, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Wi-Fi E802.11b, 802.11g, 802.11n; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В /7.5Вт, PoE, Ф 110 х 56,4 мм, 400 г 5 Мп міні-купольна мережева відеокамера Hikvision; Матриця: 1/2.9" Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2, 0 Люкс з ІЧ, 0.028 Люкс / F2.0; 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2944х1656 - 20 к / с, 2560х1440, 1920 x 1080, 1280 х 720 - 25 к / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Wi-Fi E802.11b, 802.11g, 802.11n; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, Hik-Central, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, Hik-Central; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; DC 12В /7.5Вт, PoE, Ф 110 х 56,4 мм, 400 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-192Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711 / G726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | Лінійний вхід або вбудований мікрофон, 1 вихід |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 400 г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12 VDC ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 97 °, Вертикальний: 54 °, Діагональ: 113 ° |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <7.5W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2944 × 1656, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2944x1656) |
| Розміри | ⁇ 110 мм × 56.4 мм |
| Розміри, мм | Φ110 × 56.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP ™, SMTP, SNMP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 20fps (2944 × 1 656), 25fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25fps (1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 264 ₴


