8 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/2" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 112 °-46 °); Чутливість: 0.008 лк / F1.2 (AGC увімк), 0.011 лк (F1.4, AGC увімк); Запис: 8Мп - 20 к / с, 5МП / 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка reset; ІЧ підсвічування до 50 метрів; IP66, IK10; DC 12В, PoE (802.3at); ф 144х333 мм, 1.4 кг 8 Мп IP з ІЧ; Матриця: 1/2" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 112 °-46 °); Чутливість: 0.008 лк / F1.2 (AGC увімк), 0.011 лк (F1.4, AGC увімк); Запис: 8Мп - 20 к / с, 5МП / 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 120 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка reset; ІЧ підсвічування до 50 метрів; IP66, IK10; DC 12В, PoE (802.3at); ф 144х333 мм, 1.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1.4 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Відеоінтерфейси | 1 (BNC, 1.0V [p-p], 75Ω) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування фокусом | автоматичне |
| Клас захисту | IP66 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Г: 112°-46°, В: 60°-26°, Д: 133°-53° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | DC 12 В: 1.2 А, 14,5 Вт; PoE: (802.3at, 42.5-57 В), 0.5A - 0.3A, макс. 18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ф 144х333 мм |
| Розміри, мм | Ф 144х333 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 МП-20 к/с, 5 МП, 4 МП, 3МП, 2 МП — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 431 ₴


