8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 115 °-35 °); чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8Мп - 20 к / с, 5МП / 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка reset; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP66 , IK10; DC 12В, POE (802.3af); ф 135х145 мм, 1220г 8 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.5" progressive scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 115 °-35 °); чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (AGC увімк), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8Мп - 20 к / с, 5МП / 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (1вх / 1вих), BNC вихід, мікро SD до 128Гб, кнопка reset; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP66 , IK10; DC 12В, POE (802.3af); ф 135х145 мм, 1220г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1220г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | автоматичне |
| Клас захисту | IP66 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: від 115 ° до 35 °, Вертикальний: від 60 ° до 19 °, Діагональ: від 146 ° до 38.5 ° |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <12.5Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 6MП (3072x2048), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Φ135x145 мм |
| Розміри, мм | Φ135x145 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, жо |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K — 20 к/с, 5 Мп — 25 к/с, 4 МП — 25 к/с, 3 Мп — 25 к/с, 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р — 25 к/с, D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 251 ₴


