4 MP ColorVu IP; Матриця: 1 / 1.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з видимим світлом; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: відео аналітика, WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Підсвічування до 40 м; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7.5Вт, PоE (802.3af), 215x79х79 мм, 695 г 4 MP ColorVu IP; Матриця: 1 / 1.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з видимим світлом; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: відео аналітика, WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Підсвічування до 40 м; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7.5Вт, PоE (802.3af), 215x79х79 мм, 695 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 2 м |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 700 г |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Співвідношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 112°, В: 61°, Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30°C~+60° |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 215 × 79 × 79 мм |
| Розміри, мм | 215 × 79 × 79 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Тригери тривоги | Виявлення руху (класифікація цілей людей і транспортних засобів), сигналізація саботажу відео, винят |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 920 ₴


