Кольорова камера Hikvision з контролем безпеки DS-2CD2047G2-LU – вигідне придбання для встановлення візуального та звукового контролю за приміщенням або приватною вуличною територією. Підходить для автономної роботи із записом на SD-карту або трансляцією на відеореєстратор. На відміну від простих моделей, знімає те, що відбувається в кольорі. Є LED-підсвічування для повноцінної роботи в темряві, дальності якої вистачить на довгий коридор або просторе подвір'я. Крім моніторингу зображення, можна активувати режим детектора. Тоді відеокамера реагуватиме на запрограмовані дії, включаючи перехід лінії, вторгнення, будь-які зміни у кадрі. Вбудовано навіть систему розпізнавання облич. Крім іншого, DS-2CD2047G2-LU зберігає записи у високій якості, дозволяючи розглянути навіть невеликі деталі. Кольорова камера Hikvision з контролем безпеки DS-2CD2047G2-LU – вигідне придбання для встановлення візуального та звукового контролю за приміщенням або приватною вуличною територією. Підходить для автономної роботи із записом на SD-карту або трансляцією на відеореєстратор. На відміну від простих моделей, знімає те, що відбувається в кольорі. Є LED-підсвічування для повноцінної роботи в темряві, дальності якої вистачить на довгий коридор або просторе подвір'я. Крім моніторингу зображення, можна активувати режим детектора. Тоді відеокамера реагуватиме на запрограмовані дії, включаючи перехід лінії, вторгнення, будь-які зміни у кадрі. Вбудовано навіть систему розпізнавання облич. Крім іншого, DS-2CD2047G2-LU зберігає записи у високій якості, дозволяючи розглянути навіть невеликі деталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 2 м |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 695 г |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 112°, В: 61°, Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 мбіт/с |
| Метод зберігання | MicroSD карта 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 215 × 79 × 79 мм |
| Розміри, мм | 215 × 79 × 79 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 258 ₴


