2 MP ColorVu Turret IP; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 84 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з видимим світлом; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор осіб, відео аналітика, WDR 120 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; підсвічування до 30 м; Вбудований мікрофон; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7Вт, PoE (802.3af), ф138x115 мм 2 MP ColorVu Turret IP; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 84 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з видимим світлом; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор осіб, відео аналітика, WDR 120 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; підсвічування до 30 м; Вбудований мікрофон; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7Вт, PoE (802.3af), ф138x115 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 770 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Відстань фокусування | 2.3 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 84°; В: 45°; Д: 99° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS, ANR, Локальний ПК, Micro SD карта до 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф 138 х 115 мм |
| Розміри, мм | Ф 138 х 115 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р/720р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 725 ₴


