4 MP ColorVu Turret IP; Матриця: 1/1.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з LED; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC ; Підсвічування до 30 м; Вбудований мікрофон; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7.6Вт, PoE (802.3af), ф138x125 мм 4 MP ColorVu Turret IP; Матриця: 1/1.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); 0.0005 лк / F1.0 ( AGC вкл), 0 лк з LED; Запис: 4МП / 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR 130 дБ, день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC ; Підсвічування до 30 м; Вбудований мікрофон; Мікро SD до 256Гб; IP67; DC 12В / 7.6Вт, PoE (802.3af), ф138x125 мм.
Професійна купольна камера Hikvision для відеоспостереження та сигналізації DS-2CD2347G2-LU стильно виглядає за рахунок чорного корпусу та здатна повністю контролювати область свого огляду. Запис ведеться не лише за підключенням до системи, але й на карту SD. Для трансляції звуку є мікрофон. Чутливий об'єктив налаштований на чіткість зображення у різних умовах. Для нічної зйомки використовується LED-підсвічування. DS-2CD2347G2-LU - це не просто транслююча картинку відеокамера, але і повноцінний детектор, здатний сповіщати про порушників. При включенні цих функцій протокол відреагує на появу зайвих об'єктів, рух, перетин установленої лінії, і не тільки. Підходить для контролю в місцях, що охороняються. Можна встановити в будинку, на ділянці, в офісній будівлі, коридорі або на складі, забезпечивши велику безпеку об'єкта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для кожного потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 820 г |
| Виявлення об'єкта | 65 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 109°; В: 55°; Д: 138° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10М/100М) |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 138 × 125 мм |
| Розміри, мм | Ø 138 × 125 |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 519 ₴


