4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1 / 2.7 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 83 °); Чутливість: 0.003 Люкс / F1.4 (AGC вкл), 0 Люкс з ІК; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІК підсвічування до 80 м. micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67; DC 12В / 10.5Вт, PoE (802.3af); Ф 105х290 мм, 1090г 4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1 / 2.7 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 83 °); Чутливість: 0.003 Люкс / F1.4 (AGC вкл), 0 Люкс з ІК; Запис: 4МП, 1080р, 720р - 25 кадрів / с; Функції: Детектор облич, відео аналітика, WDR (120dB), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; ІК підсвічування до 80 м. micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; IP67; DC 12В / 10.5Вт, PoE (802.3af); Ф 105х290 мм, 1090г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Безпека | Скидання одним натисканням, Flash-захист, подвійний потік, дзеркало, захист пароля |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1090 г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps ~ 16Mbps |
| Відеокодек | H.265 +, H.265, H.264 +, H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | 12В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 83 ° |
| Кількість потоків | 3 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC до 256GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність регулюються клієнтським ПЗ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 10,5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080 |
| Регулювання по осях | Поворот: від 0 ° до 360 °, нахил: від 0 ° до 90 °, обертання: від 0 ° до 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | ON / OFF |
| Режим день/ніч | авто |
| Робоча вологість | 95% і менше (без конденсату) |
| Робоча температура | -30 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф105 × 290 мм |
| Розміри, мм | Ф105 × 290 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/с (1920 × 1080), 25 к/с (1280 × 960), 25 к/с (1280 × 720) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25 до \ з (1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25 до \ з (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Швидкість затвора | 1/3 c до 1 / 100,000 c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 215 ₴


