Камеру моделі DS-2CD2T47G2-L вибирають у тому випадку, якщо хочуть поєднати цілодобову кольорову зйомку у високій якості, з широким списком автоматичних можливостей, включаючи точну детекцію облич. IP-відеокамера оснащена технологією ColorVu, що дозволяє їй передавати зображення в кольорі не тільки при повному освітленні, але і в нічному режимі, з лише LED-підсвічуванням великої дальності. Подивитися на те, що відбувається в широкоформатному режимі, можна з браузера. Там же доступні налаштування картинки та керування системою. Запис можливий прямо на пристрої, на SD-карту 256Гб. Виявлення об'єктів, що потрапили до об'єктиву, можливе на відстані 58 метрів. Ближче проводиться ідентифікація. Присутні тригери тривоги, при виявленні яких про вторгнення або перетин лінії буде приходити оповіщення. Камеру моделі DS-2CD2T47G2-L вибирають у тому випадку, якщо хочуть поєднати цілодобову кольорову зйомку у високій якості, з широким списком автоматичних можливостей, включаючи точну детекцію облич. IP-відеокамера оснащена технологією ColorVu, що дозволяє їй передавати зображення в кольорі не тільки при повному освітленні, але і в нічному режимі, з лише LED-підсвічуванням великої дальності. Подивитися на те, що відбувається в широкоформатному режимі, можна з браузера. Там же доступні налаштування картинки та керування системою. Запис можливий прямо на пристрої, на SD-карту 256Гб. Виявлення об'єктів, що потрапили до об'єктиву, можливе на відстані 58 метрів. Ближче проводиться ідентифікація. Присутні тригери тривоги, при виявленні яких про вторгнення або перетин лінії буде приходити оповіщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 2 м |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 112°, В: 61°, Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | E 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø105 × 290 мм |
| Розміри, мм | Ø105 × 290 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 876 ₴


