2МП Wi-Fi IP; 1/2.8"; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 107 °); 0.005 лк (F1.6, AGC увімк); Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: BLC, HLC, 3D DNR, WDR 120 дБ; Wi-Fi E802.11b / g / n; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 30м, слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200; DC 12В / 7Вт, ф126х96 мм, 590г 2МП Wi-Fi IP; 1/2.8"; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 107 °); 0.005 лк (F1.6, AGC увімк); Запис: 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: BLC, HLC, 3D DNR, WDR 120 дБ; Wi-Fi E802.11b / g / n; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 30м, слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200; DC 12В / 7Вт, ф126х96 мм, 590г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Hikvision |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Співвідношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 107°, В: 57°, Д: 128° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, HTTPS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | MicroSD/SDHC/SDXC карта до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200 |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b: CCK, QPSK, BPSK802.11g/n: OFDM |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -355° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø126 × 96 мм |
| Розміри, мм | Ø126 × 96 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, HTTPS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴


