
Відеокамера з сонячною батареєю DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 Hikvision 4Mp f=4mm (99-00007784)
22 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00007784
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
4 Мп; 4G (LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM); запас батареї: 7 днів у режимі пробудження (1.67год на день), 1 день у робочому режимі; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / MJPEG (H.264+ H.265+ в режимі продуктивності) ; Об'єктив: f=4.0 мм (кут огляду 83°); Чутливість: 0.01 лк / F1.0, 0 лк з ІЧ Запис: 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 12.5 к / с Функції: BLC, HLC, 3D DNR, Defog, EIS; micro SD до 256Гб (вбудована 8 GB eMMC);IP66; 5 Вт;: 0 °C - 40 °C; 246 × 156 × 214 мм; 1.2 кг 4 Мп; 4G (LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM); запас батареї: 7 днів у режимі пробудження (1.67год на день), 1 день у робочому режимі; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / MJPEG (H.264+ H.265+ в режимі продуктивності) ; Об'єктив: f=4.0 мм (кут огляду 83°); Чутливість: 0.01 лк / F1.0, 0 лк з ІЧ Запис: 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 12.5 к / с Функції: BLC, HLC, 3D DNR, Defog, EIS; micro SD до 256Гб (вбудована 8 GB eMMC);IP66; 5 Вт;: 0 °C - 40 °C; 246 × 156 × 214 мм; 1.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1.2 кг |
| Відеокодек | H.265+(режим продуктивності)/H.265/H.264+(режим продуктивності)/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 83.7°, В: 44°, Д: 99.5° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 4G (LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM), 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | ANR, microSD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 246 × 156 × 214 мм |
| Розміри, мм | 246 × 156 × 214 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 12.5 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 12.5 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 299 ₴

