2 Мп IP відеокамера, день / ніч (ICR), 1 / 2.8 "progressive scan CMOS, H.264 + / MJPEG, моторизований об'єктив f = 4.7-94 мм (кут огляду 53.8 ° -3.1 °), 0.005 Лк / 0 Люкс (ІЧ увімк); Запис: 1080р - 50 к / с; аудіо: 1вх / 1вих, тривога: 1вх / 1вих, композитний відео вихід (BNC); Функції: Відео аналітика, 120dB WDR, BLC, HLC, 3D DNR, ROI, Defog, 3-потоку. ІЧ підсвічування до 120 метрів. Мікро SD до 128Гб. IP67, DC 12В / 10Вт, POE (802.3af), -40 ° C - 60 ° C, 100x103.9х311.8 мм 2 Мп IP відеокамера, день / ніч (ICR), 1 / 2.8 "progressive scan CMOS, H.264 + / MJPEG, моторизований об'єктив f = 4.7-94 мм (кут огляду 53.8 ° -3.1 °), 0.005 Лк / 0 Люкс (ІЧ увімк); Запис: 1080р - 50 к / с; аудіо: 1вх / 1вих, тривога: 1вх / 1вих, композитний відео вихід (BNC); Функції: Відео аналітика, 120dB WDR, BLC, HLC, 3D DNR, ROI, Defog, 3-потоку. ІЧ підсвічування до 120 метрів. Мікро SD до 128Гб. IP67, DC 12В / 10Вт, POE (802.3af), -40 ° C - 60 ° C, 100x103.9х311.8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 2 кг |
| Відеобітрейт | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Відеокодек | H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 120 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC 12В ± 10% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | 53.8 ° -3.1 ° |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100 / 1000Mbps) |
| Метод зберігання | NAS (Support NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості |
| Потужність споживання | <18W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр з автоматичним перемикачем |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -50 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 100 мм × 103.9 мм × 311.8мм |
| Розміри, мм | 100 × 103.9 × 311.8 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4.7-94 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 50 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 10 к/с |
| Швидкість затвора | Авто / Ручний, 1/3 ~ 1/100000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 530 ₴


