
PTZ-відеокамера DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5) Hikvision 4Mp f=5.9-188.8mm (99-00004763)
58 577 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00004763
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
4МП IP PTZ DarkFighter; 1 / 2.8 "CMOS; H.265 / H.264 / H.265 + / H.264 + / MJPEG; панорама: 0.005 лк (F1.6, AGC акл), 0 лк з ІЧ, PTZ: 0.005 лк (F1.6, AGC акл), Ч / Б: 0.001 лк (F1.5, AGC вкл), 0 лк з ІЧ; панорама: f = 4 мм, f = 5.9 - 188.8 мм; панорама: кут огляду панорама: Г: 79 °, В: 42 °, PTZ Г: 60.2 ° - 2.3 °; 32x-оптичний; 2560 × 1440 - 25 к / с; аудіо 1вх / 1вих, тривога 2вх. / 1вих; WDR 120 дБ, DNR 3D, BLC, HLC, Defog, EIS, SD Card до 256Гб, IP66, IK10, 6000 В TVS, 24 VAC, Hi-PoE, макс. 42 Вт; -30 ° C - 65 ° C; Ø 220 × 382 мм; 4.5 кг 4МП IP PTZ DarkFighter; 1 / 2.8 "CMOS; H.265 / H.264 / H.265 + / H.264 + / MJPEG; панорама: 0.005 лк (F1.6, AGC акл), 0 лк з ІЧ, PTZ: 0.005 лк (F1.6, AGC акл), Ч / Б: 0.001 лк (F1.5, AGC вкл), 0 лк з ІЧ; панорама: f = 4 мм, f = 5.9 - 188.8 мм; панорама: кут огляду панорама: Г: 79 °, В: 42 °, PTZ Г: 60.2 ° - 2.3 °; 32x-оптичний; 2560 × 1440 - 25 к / с; аудіо 1вх / 1вих, тривога 2вх. / 1вих; WDR 120 дБ, DNR 3D, BLC, HLC, Defog, EIS, SD Card до 256Гб, IP66, IK10, 6000 В TVS, 24 VAC, Hi-PoE, макс. 42 Вт; -30 ° C - 65 ° C; Ø 220 × 382 мм; 4.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| SVC | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| Smart-функції | Виявлення руху, Виявлення фальсифікації відео |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 306 м |
| Апертура | Панорама: F1.6; PTZ: F1.5 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Баланс білого | авто, ATW, натрієва лампа, флуоресцентна лампа, внутрішня, зовнішня, MWB, заблокований WB |
| Вага | 4.5 кг |
| Виявлення об'єкта | 3000 м |
| Відеокодек | H.265,H.264,MJPEG, H.264+, H.265+ |
| Співвідношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Дія при спрацюванні тригера | попередньо встановлені, патрульне сканування, сканування шаблону, відеозапис на карту пам'яті, вихід |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | 24В AC, Hi-PoE |
| Живлення пристрою | AC 24 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | панорама: Г:79°, В: 42°, PTZ Г: 60.2° - 2.3° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Оптичний зум | 32x |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | макс. 42 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | Да |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 12+ |
| Режим день/ніч | ICR |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів по 32 предустановки; 4 сценарії |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 220 / 382 мм |
| Розміри, мм | Ø 220 / 382 |
| Розпізнавання об'єкта | 612 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 1214 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2/1 |
| Тригери тривоги | виявлення руху, вхід тривоги, вихід тривоги, сигналізація про фальсифікацію відео, виняток |
| Фокусна відстань | 4 мм, 5.9-188.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 160°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 577 ₴

