2МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1/3 "CMOS; 0.05 Люкс (День), 0.005 Люкс (Ніч); f = 4 - 92 мм, кут огляду: 49 ° -2.2 °, 23x-оптичний; 1080p - 25 к / с; Виходи: CVBS / TurboHD , RS-485; тривога 2/1; день / ніч (ICR), WDR, DNR (2D & 3D), BLC, автодіафрагма, автофокус. Підсвічування 150 м. IP66, AC 24В / 20Вт; Ф185x330 мм; 4кг 2МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1/3 "CMOS; 0.05 Люкс (День), 0.005 Люкс (Ніч); f = 4 - 92 мм, кут огляду: 49 ° -2.2 °, 23x-оптичний; 1080p - 25 к / с; Виходи: CVBS / TurboHD , RS-485; тривога 2/1; день / ніч (ICR), WDR, DNR (2D & 3D), BLC, автодіафрагма, автофокус. Підсвічування 150 м. IP66, AC 24В / 20Вт; Ф185x330 мм; 4кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Інтерфейси передачі даних | RS-485 (HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Апертура | F1.4 - F3.5 |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 4 кг |
| Відеоінтерфейси | Turbo HD 720p цифровий, BNC |
| Співвідношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Відстань фокусування | 100 мм — 1000 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Живлення | AC 24В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 49 ° - 2.2 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -15 ° -90 ° |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Попередня установка / маршрут / шаблон / панорамне сканування / сканування нахилу / вибіркове сканув |
| Налаштування зображення | є |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 23x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (8 зон), пропорційний зум |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | Макс. 18 Вт (Макс. 24 Вт - обігрівач) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Режими роботи PTZ | 8 зон по 32 попередньо встановлені параметри; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Робоча температура | -30 ° C - 65 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ф185х330 мм |
| Розміри, мм | ф185х330 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Трансфокатор |
| Тип пристрою | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Фокусна відстань | 4-92 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 400 ° / с; Нахил: 200 ° / с |
| Швидкість затвора | 1с-1 / 10,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 400 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 120 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 514 ₴


